Technika AromaTouch™

 

AromaTouch je masážní technika, při které se aplikují vybrané esenciální oleje v čistém, neředěném stavu přímo na záda a chodidla klienta. Je důležité používat pouze čisté oleje terapeutické kvality (v této masáži používám oleje firmy dōTERRA).

Masážní postup sestavil Dr.Hill, zkušený a uznávaný odborník v oboru aromaterapie. Spojil v ní své znalosti západní a východní medicíny s působením éterických olejů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AromaTouch je jednoduchá a snadno zapamatovatelná technika, která přináší hluboké a dlouhodobé účinky.

Hlavní oblasti působení masáže AromaTouch:
  -  Uvolnění stresu
  -  Posílení imunity - snížení toxické zátěže organismu (viry, bakterie)
  -  Redukce zánětlivých procesů v těle
  -  Obnovení rovnováhy autonomního nervového systému

Odstranění stresu: Pod pojmem stres rozumíme nejrůznější systémové změny, kterými naše tělo reaguje na vzniklé obtíže fyzického i psychického rázu (přepracovanost, nedostatek živin, patogenní mikroorganismy a toxické chemikálie. Chronický, dlouhotrvající stres oslabuje naše systémy a omezuje jejich schopnost reagovat na další výzvy.

Použité oleje v této fázi: LEVANDULE  a směs olejů BALANCE™  (smrk, růžové dřevo, kadidlo, marocký heřmánek).

Redukce toxické zátěže: Naše tělo se musí denně vyrovnávat s náporem toxinů a patogenních mikroorganismů. Snaha o jejich eliminaci tělo vyčerpává.  Oleje použité v této fázi vynikají schopností redukovat škodlivé mikroorganismy a neutralizovat volné radikály.

Použité oleje v této fázi:  MELALEUCA (Tea tree) a směs OnGuard™ (planý pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus radiata, rozmarýna).

Redukce zánětlivých procesů:  Zánět je přirozená reakce imunitního systému, s jejíž pomocí tělo vzdoruje infekci  nebo opravuje poškozené tkáně. Provází ho zčervenání, otok, horkost a bolest. Zatímco v omezené míře je tato reakce užitečným nástrojem, kterým tělo napravuje poškození, pokud se zánět stane chronickým, může způsobovat další ničení okolních tkání a oslabovat tělo bolestí.

Použité oleje v této fázi:  Směs AromaTouch ™ (cypřiš, majoránka, máta, bazalka, grapefruit, levandule), směs DEEP BLUE™ (libavka, kafr, máta, marocký heřmánek, heřmánek pravý, slaměnka, osmanthus – vonokvětka)

Obnovení rovnováhy autonomní nervové soustavy .Autonomní nervová soustava (také vegetativní nervová soustava) je součástí periferního nervového systému, jehož úkolem je udržovat optimální vnitřní podmínky organismu (homeostázu). Sestává z nervů, které jsou spojené se svaly, orgány, tkáněmi a systémy, které nevyžadují naši vědomou kontrolu. Tento systém se dělí na dvě části: sympatický a parasympatický. Pro optimální fungování našeho těla je důležité, aby oba systémy pracovaly v součinnosti a dokázaly udržovat organismus ve stavu homeostázy.

Použité oleje v této fázi: PLANÝ POMERANČ a MÁTA PEPRNÁ.

Celá procedura trvá asi jednu hodinu. Vyhraďte si po ní čas na relaxaci a odpočinek. Důležité je pít hodně čisté vody, která podpoří detoxikaci.

Při masáži se používají esenciální oleje dōTERRA, označované jako CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade) – certifikované, čisté oleje terapeutické třídy

 V případě zájmu o kurz AromaTouch nás prosím kontaktujte: info@lekarnajinak.cz, tel.: 601 587 605AROMATOUCH TERAPEUTI a konzultanti aromaterapie doTERRA:

Radka Rossaline Smilovská (Roztoky u Prahy) AromaTouch. Terapeutka "Awakeningu", Reflexní terapie, Techniky emoční svobody - EFT, Spinal touch. Harmonizuje energetická centra, odblokovává páteř a k tomu využívá životodárnou energii "Rei". Výživový poradce v rámci čínské medicíny. Ve své praxi využívá moudrosti filozofie čínské medicíny.

www.masaze-roztoky.cz, tel.: +420 604 711 559, Awakening-Rossi@email.cz, rossaline@post.cz


Monika Cachová (Praha) - poradenství, aromaterapie, AromaTouch, tel.:+420 728 449 490, http://reflexka.eu/


Navštivte některou z přednášek