BIO & Fairtrade černé africké tuhé mýdlo 140 g

AKOMA - bio & Fairtrade kosmetika » Mýdla s bambuckým máslem

Cena:139.00CZK

Toto zcela přírodní mýdlo je určeno zejména pro péči o suchou a zhrublou kůži, pomáhá při čištění aknózní pleti. Díky svým čisticím a pěstícím účinkům je může ale používat každý. Dokonce je odborníky doporučováno i pro jemnou dětskou pleť.

Černé mýdlo je známé jako jedno z nejzdravějších výrobků pro péči o pleť, protože obsahuje jen čistě přírodní ingredience s esenciálními vitamíny, minerály a antioxidanty. Mýdlo má jemnou přírodní vůni a krásně pění. Pleť zanechává krásně čistou a svěží.

Černé mýdlo AKOMA obsahuje certifikované Fairtrade bambucké máslo, které je odborníky považováno za základní ingredienci v péči o pleť. Je to právě bambucké máslo, které hloubkově čistí pleť a chrání ji před nepříznivým počasím, slunečními paprsky a vysycháním.

Naše černé mýdlo pochází z vesnice Pusu-Namogo v Ghaně, kde ho vesničané vyrábějí tradičními technikami bez obsahu jakýchkoli barviv, umělých parfemací nebo živočisných produktů, takže je vhodné i po vegany. 

Poznámka: kdykoli budete kupovat černé mýdlo, dejte si pozor na to, aby bylo vyrobeno v západní Africe, neboť mýdla vyráběna v Evropě, či USA většinou obsahují umělá barviva, která mýdlům dodávají černou barvu.

Účinky a použití:

  • vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť suchou a zrhublou (např. po akné)
  • čiští póry a odstraňuje nečistoty pleti
  • zanechává pleť svěží a zdravou
  • Pomáhá v péči o aknózní a mastnou pleť
  • Velmi dobrý pro odstraňování makeupu
  • pomáhá v prevenci předčasných vrásek
  • vzhodné na sprchování, do koupele i na mytí vlasů

 

SLOŽENÍ: voda (destilovaná), *cocos nucifera(kokosový olej), **butyrospermum parkii,(surové bambucké máslo), kokosové slupky

*certifikované organické ingredience
**cerifikované fairtrade bambucké máslo

hmotnost: 140 g