Grapefruit - esenciální olej 15 ml

dōTERRA aromaterapie » Jednotlivé oleje dōTERRA

Cena:552.00CZK
Sleva 10 %. Původní cena 613 Kč

Grapefruit - esenciální olej 15 ml
Citrus X paradisi

Grepfruitová svěží a povzbuzující vůně určitě pozvedne náladu a potěší smysly. Grapfruitový esenciální olej je lisovaný z kůry a má nejen svěží vůni, ale i čistící a povzbuzující vlastnosti, díky kterým je tento esenciální olej jeden z nejoblíbenějších. Pro inhalaci, vnitřní i vnější použití.

Grapefruit je chutný a osvěžující olej, který napomáhá imunitnímu systému, lymfatickému systému a je velmi účinným antidepresivem. Grapefruitový esenciální olej je také velmi desinfekčním prostředkem, je velmi účinný čisticí sprej nebo voda na omytí ovoce a zeleniny. Někteří lidé ho úspěšně použili na léčení problémů se pokožkou hlavy a jiní měli velké úspěchy při redukční dietě. Je velmi dobrý při řešení symptomů chřipky a nachlazení. Grapefruitový esenciální olej je používaný k léčení problémů s pokožkou obzvláště pro léčení stárnoucí anebo uvolněné kůže.  DōTerra Grapefruit esenciální olej pochází z botanické rodiny Rutaceae, vylisovaný z kůry ovoce, a který je pěstovaný v USA
Typické použití:
Smíchejte 3-5 kapek s vodou a nebo džusem, potom píjte (2-3) krát za den, abyste vyřešili průjem nebo alergie. Smíchejte 2-4 kapky s trochou vody a kloktejte a převalujte v ústech, abyste si osvěžili dech a zmírnili podráždění dásní. Použijte pro lymfatickou masáž, abyste stimulovali lymfatický systém a detoxikaci obzvlášť při počátečních projevech nachlazení a chřipky.

Smíchejte 2- 5 kapek se šamponem nebo kondicionérem na pokožku hlavy a lupy. Nechejte působit na vlasech 10 min. Přidejte několik kapek do velké mísy anebo lavoru a umyjte v tomto roztoku zeleninu a ovoce. Připravte sprej a použijte na prostěradlo, v autě, nebo na maso před chlazením, abyste zabili bakterie, viry a houby. Rozptylovaný do vzduchu posiluje imunitní systém a zabíjí patogeny. Dejte několik kapek do skenice vody nechejte kartáček na zuby v tomto roztoku přes noc, abyste ho dezinfikovali. Dejte pár kapek do dlaní, přiložte k nosu a hluboce se nadýchněte, abyste snižíli chuť na jídlo před každým jídlem. Použijte místně 5-10% roztok na kožní problémy.
Varovaní:   Grapefruitový olej je fotosenzitivní, proto se nevystavujte slunečnímu nebo UV záření aspoň 6 hodin, abyste předešli popálení. Některé léky varuji před užíváním v kombinacích s grapefruitem. Podle výzkumu na internetu tato složka, která kontradikuje užívaní těchto léku se v grapefruitovém esenciálním oleji nenachází.

Nabídka nákupu se slevou 25 % po registraci zde jako nezávislý produktový konzultant (můžete objednávat jen pro sebe, za registraci zaplatíte 20 Euro nebo si vyberte registrační balíček a poplatek neplatíte).

Stránky dōTERRA - http://www.mydoterra.com/lotusleaf/ stránky na facebooku