Zásaditá minerální koupel 400 g

FITNE ostatní - doplňky stravy a přírodní kosmetika » Zásaditá péče

Cena:491.00CZK

Pro acidobazickou rovnováhu. Koupel napomáhá tělu zbavit se toxinů pokožkou. Ionty, které proniknou do organismu, působína cévní systém, hladké svalstvo, trávení, látkovou výměnu, vegetativní a hormonální systém. Je vhodná jak k celotělovým tak k sedacím koupelím, či koupelím nohou. Obsahuje éterické oleje, minerály a stopové prvky, bio jojobový olej a pšeničné proteiny. Zjemňují pokožku, vyhlazují ji a napínají.
Zásaditá koupel má optimální hodnotu pH 8,5.
Doporučujeme také masáž katráčem, kdy dochází k prokrvení. Pokud navíc po koupeli tělo potřeme Zásaditým tělovým mlékem pokožka si uchová dostatečně vlhké fyziologické prostředí. Po koupeli vypijte 2 sklenice vody.

V čem spočívá výjimečnost Zásadité péče od Fitne?

Překyselení organismu je jedna z nejnebezpečnějších civilizačních chorob.Tělo se překyselení snaží neutralizovat odebíráním zásaditých látek z vaziva, cév a kostí. Úbytek minerálů z těla však následně vede k vážným nemocem: infarktu, mozkové příhodě či osteroporóze, revmatismu, dně, artritidě, ledvinovým kamenům, rakovině, cukrovce, vysokému krevnímu tlaku či k obezitě. Zdraví je přímo závislé na rovnováze kyselost-zásaditost-. Doplnění minerálů a odkyselení je základem každé léčebné terapie a prevence.

Acidobazická rovnováha je dynamická rovnováha kyselin a zásad uvnitř organismu. Hodnota pH určuje stupeň kyselosti či zásaditosti organismu.pH moče 4 je silně kyselé, pH 7 je neutrální (ani kyselé ani zásadité) , pH 9 je silně zásadité. Většina lidí má dnes překyselený organismus s pH pod 6, a je tak nebezpečně ohrožena nemocemi.Léčba překyselení musí být dlouhodobá. Výsledky se dostavují až cca po 2 letech terapie.

Base Bath

Ingredients (INCI): sodium chloride, sodium bicarbonate, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil*, hydrolyzed wheat protein, aqua (water), perfume (essential oils), llmonene, linalool.
Ingredients: natural salt, sodium bicarbonate, jojoba oil*, wheat protein, water, essen-tial oil blend, essential oils.

FITNE Base Bath gives bathwater a pH value of approx. 8 (+-0.3)

Gluten- & lactose-free