Zásaditá minerální koupel 400 g

FITNE ostatní - doplňky stravy a přírodní kosmetika » Zásaditá péče

Cena:375.00CZK
Vaše sleva 19 CZK. Původní cena 394 CZK

Pro acidobazickou rovnováhu. Koupel napomáhá tělu zbavit se toxinů pokožkou. Ionty, které proniknou do organismu, působína cévní systém, hladké svalstvo, trávení, látkovou výměnu, vegetativní a hormonální systém. Je vhodná jak k celotělovým tak k sedacím koupelím, či koupelím nohou. Obsahuje éterické oleje, minerály a stopové prvky, bio jojobový olej a pšeničné proteiny. Zjemňují pokožku, vyhlazují ji a napínají.
Zásaditá koupel má optimální hodnotu pH 8,5.
Doporučujeme také masáž katráčem, kdy dochází k prokrvení. Pokud navíc po koupeli tělo potřeme Zásaditým tělovým mlékem pokožka si uchová dostatečně vlhké fyziologické prostředí. Po koupeli vypijte 2 sklenice vody.

V čem spočívá výjimečnost Zásadité péče od Fitne?

Překyselení organismu je jedna z nejnebezpečnějších civilizačních chorob.Tělo se překyselení snaží neutralizovat odebíráním zásaditých látek z vaziva, cév a kostí. Úbytek minerálů z těla však následně vede k vážným nemocem: infarktu, mozkové příhodě či osteroporóze, revmatismu, dně, artritidě, ledvinovým kamenům, rakovině, cukrovce, vysokému krevnímu tlaku či k obezitě. Zdraví je přímo závislé na rovnováze kyselost-zásaditost-. Doplnění minerálů a odkyselení je základem každé léčebné terapie a prevence.

Acidobazická rovnováha je dynamická rovnováha kyselin a zásad uvnitř organismu. Hodnota pH určuje stupeň kyselosti či zásaditosti organismu.pH moče 4 je silně kyselé, pH 7 je neutrální (ani kyselé ani zásadité) , pH 9 je silně zásadité. Většina lidí má dnes překyselený organismus s pH pod 6, a je tak nebezpečně ohrožena nemocemi.Léčba překyselení musí být dlouhodobá. Výsledky se dostavují až cca po 2 letech terapie.

Base Bath

Ingredients (INCI): sodium chloride, sodium bicarbonate, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil*, hydrolyzed wheat protein, aqua (water), perfume (essential oils), llmonene, linalool.
Ingredients: natural salt, sodium bicarbonate, jojoba oil*, wheat protein, water, essen-tial oil blend, essential oils.

FITNE Base Bath gives bathwater a pH value of approx. 8 (+-0.3)

Gluten- & lactose-free